ما که هستیم :

سیاست حفظ حریم خصوصی رکن پایه و اساسی وب سایت رسمی دیجی اسکیل می باشد . نشانی وب‌ سایت ما : https://digiscale.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا ؟!

سیاست حفظ حریم خصوصی

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدید کنندگان نظرات خود را در سایت فروشگاه دیجی اسکیل می‌نویسند ، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه .

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید . سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است : https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است .

رسانه

اگر تصاویر را به وب سایت آپلود کنید ، نباید آپلود تصاویر با داده‌ های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود . بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند .

فرم‌های تماس ، کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید ، ممکن است برای ذخیره نام ، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ ها تصمیم گیری کنید . اینها برای راحتی شما هستند ، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید . این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید .

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید ، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم . این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود .

هنگام ورود به سیستم ، ما همچنین کوکی‌ ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌ های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید . کوکی‌ های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌ های گزینه‌ های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است . اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me” ، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت . اگر از حساب خود خارج شوید ، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد .

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد . این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است . بعد از یک روز منقضی می‌شود .

محتوای جاسازی‌ شده از دیگر وب‌ سایت‌ ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها ، تصاویر ، مقالات و غیره) باشد . مطالب جاسازی شده از وب سایت‌ های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است .

تجزیه و تحلیل

این وب سایت‌ ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌ آوری کنند ، از کوکی‌ها استفاده کنند ، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وب سایت وارد شده باشید .

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم و چه مدت حفظ می‌کنیم :

سیاست حفظ حریم خصوصی

اگر یک نظر را ترک کنید ، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند . این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر ، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم . برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند) ، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم ، ذخیره می‌کنیم . همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند ، ویرایش و یا حذف کنند . مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند .

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید :

اگر در سایت دیجی اسکیل حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید ، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم ، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید . همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم . این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری ، قانونی یا امنیتی باشیم .

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم ؟

31

دیدگاه‌ های بازدید کننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند .

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت