نمایندگی آسان توس شرق راهی مطمعن و آسان برای خرید انواع آسیاب های خانگی و عطاری و صنعتی و نیمعه صنعتی برای کاربران می باشد . خریدارن دستگاه آسیاب آسان توس شرق عضو هر صنف و شغل و کسب و کاری می توانند باشند . چراکه تنوع مدل های این آسیاب در نمایندگی آسان توس شرق زیاد است به همین دلیل خرید و فروش آسیاب آسان توس شرق به راحتی امکان پذیر است.

نمایندگی آسان توس شرق

قیمت آسیاب در نمایندگی آسان توس شرق چقدر است ؟

قیمت آسیاب آسان توس شرق در نمایندگی آسان توس شرق به علت این که تولید داخل کشور است ، قیمت مطلوبی دارد . البته قیمت آسیاب متاثر از نوع و قدرت و بازدهی نیز هست . به همین علت و دستخوش این متغیرها قیمت مدل های مختلف با هم متفاوت خواهد بود . اما در مجموع قیمت آسیاب آسان توس شرق را نباید چندان گران در نظر گرفت .

مزیت خرید از نمایندگی آسان توس شرق :

نمایندگی آسان توس شرق

سادگی در طراحی آسیاب ها و تمرکز بر روی عملکرد و بازدهی ، ویژگی آسیاب نمایندگی آسان توس شرق است . یکی از ویژگی هایی که نمایندگی آسان توس شرق در تولید و عرضه محصولاتش رعایت می کند ، دادن اطلاعات کامل از محصول است . خصلتی که در تولیدکننده های ایرانی کمتر دیده می شود . این سبب شناخت بیشتر خریدار و فروشنده از محصول نمایندگی آسان توس شرق می شود و در نهایت در انتخاب و مقایسه خریدار با محصولات دیگر موثر خواهد بود .

نمایندگی آسان توس شرق و دیجی اسکیل :

7ec308f1 501e 43ce b411 3ea53fdaea34

آسیاب آسان توس شرق محصول شرکت ایرانی است که در بازار دستگاه آسیاب رومیزی و آسیاب ایستاده نامی شناخته شده است . تنوع در مدل ها و ساختار ساده و کارآمد را باید از مزایای انواع آسیاب نمایندگی آسان توس شرق دانست . تمامی انواع دستگاه آسیاب نمایندگی آسان توس شرق آسیاب برقی به شمار می آیند . در نمونه های رومیزی آسیاب نمایندگی آسان توس می توان به آسیاب عطاری و آسیاب الاکلنگی یا آسیاب مفصلی اشاره کرد . در نمونه های آسیاب ایستاده نیز با مدل هایی کاملا صنعتی رو به رو می شویم که در مجموع دسته بندی کامل و متنوعی را شکل می دهد .

خرید از نمایندگی آسان توس شرق :

نمایندگی آسان توس شرق

به این ترتیب متقاضی خرید آسیاب آسان توس شرق با توجه به نیاز و نوع دستگاه اقدام به خرید خواهد کرد . تقریبا تمامی انواع آسیاب رومیزی نمایندگی آسان توس شرق از بدنه تمام استیل تهیه شده اند که در عین استحکام بخشی به آن ، می تواند رعایت کننده موارد بهداشتی استفاده از یک دستگاه آسیاب نیز باشد . چرا که آلیاژ استیل به راحتی تمیز می شود و در عین حال مواد کمتری به آن می چسبد . قیمت آسیاب آسان توس با توجه به اینکه تولیدی داخلی است ، مناسب به حساب می آید به همین سبب خرید آن برای واحدهای صنعتی یا عطاری ها چندان هزینه بر نخواهد بود . فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل ، امکان خرید آسیاب آسان توس را با شرایط بسیار بهتر و قیمت رقابتی تر فراهم کرده است . شما می توانید با ما تماس بگیرید تا از آخرین قیمت دستگاه آسیاب آسان توس مطلع شوید و در عین حال از مشاوره کارشناسان ما برای خرید دقیق تر و بهتر بهره بگیرید .

انواع محصولات نمایندگی آسان توس شرق :

نمایندگی آسان توس شرق

الف) دستگاه آسیاب برقی رومیزی نمایندگی آسان توس شرق

ب) دستگاه آسیاب برقی مفصلی یا گهواره ای یا الاکلنگی

ج) دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رومیزی

د) دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی ایستاده

انواع آسیاب نمایندگی آسان توس شرق را باید به چهار دسته تقسیم کرد :

نمایندگی آسان توس شرق

آسیاب رومیزی ، آسیاب مفصلی ، آسیاب صنعتی ایستاده ، آسیاب ورودی خروجی . برای استفاده هایی با تقاضای کمتر و مدل های ورودی و خروجی و ایستاده برای کارخانه ها و حجم های کاری بالاتر به کار خواهد آمد که در ادامه به صورت تخصصی جهت آشنایی کامل مصرف کنندگان عزیز با کلیه محصولات نمایندگی آسان توس شرق هر دسته از محصولات را توضیح میدهیم .

 • دستگاه آسیاب برقی رو میزی مدل 1000شرق: دستگاه آسیاب نمایندگی آسان توس شرق مدل 1000 موتور پرقدرت 1000 واتی با 28000 دور موتور دارد و فن خنک کننده آن هم در هنگام کار آسیاب، موتور را خنک نگه می‌دارد تا از کوتاه شدن عمر دستگاه جلوگیری کند. وزن آسیاب برقی آسان توس شرق اندکی بیشتر از 4 کیلوگرم است و با استفاده از برق شهری کار می‌کند.
 • دستگاه آسیاب برقی مفصلی مدل مینی10000: دستگاه آسیاب برقی نمایندگی آسان توس شرق مدل 10000 مینی شبیه به مدل 10000 است، اما در اندازه کوچک‌تر و برای میزان مصرف پائین‌تر تولید شده است. قدرت موتور آسیاب عطاری آسان توس شرق 2000 وات، و دور موتور آن 25 هزار دور در دقیقه است.
 • دستگاه آسیاب برقی مفصلی 10000شرق: آسیاب برقی صنعتی نمایندگی آسان توس شرق مدل 10000 آسیابی قدرتمند و پرسرعت در خرد و پودر کردن مواد مختلف است. آسیاب رومیزی آسان توس شرق با بازدهی روزانه 20 کیلوگرم در یک روز در دسته آسیاب‌های صنعتی آسان توس شرق قرار می‌گیرد. . قدرت موتور آسیاب صنعتی آسان توس شرق 2300 وات است و با استفاده از برق تک فاز کار می‌کند و دور موتور آن هم 25 هزار دور در دقیقه است.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رو میزی مدل 2000شرق:  ساختار ظاهری آسیاب برقی نمایندگی آسان توس شرق شبیه یک سماور طراحی شده و جنس بدنه آن از آلیاژ استیل و آلومینیوم است و پایه‌ای زیر آن قرار گرفته است. آسیاب رومیزی آسان توس شرق مدل 2000 چهار نوع مختلف توری ریز و درشت برای درجه پودر شدن‌های متفاوت دارد. قدرت موتور آسیاب برقی آسان توس شرق 900 وات، و دور موتور آن 27 هزار است.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رو میزی مدل 2400شرق: آسیاب عطاری نمایندگی آسان توس شرق مدل 2400 آسیاب مناسب عطاری‌ها، رستوران‌ها، شیرینی فروشی‌ها، و هر شغل و پیشه‌ای است که نیاز به آسیاب کردن روزانه 15 کیلوگرم مواد مختلف دارد. آسیاب برقی آسان توس شرق برای خرد و پودر کردن ادویه‌های مختلف مثل زردچوبه و فلفل و زنجبیل؛ مغزها مانند پسته و بادام و گردو؛ مواد معدنی مانند سنگ نمک؛ و داروهای گیاهی به کار می‌آید.آسیاب عطاری آسان توس شرق مدل 2400 با داشتن 4 توری مختلف ریز و درشت این امکان را به کاربر می‌دهد تا درجه خرد کردن مواد مختلف را متفاوت از هم، و از حالت بلغور تا پودری کامل انتخاب کند.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رو میزی مدل 2400دوبل شرق: آسیاب نمایندگی آسان توس شرق مدل 2400 دوبل آسیابی با بازدهی 20 کیلوگرم در روز و مناسب بسیاری از استفاده‌های صنعتی و نیمه صنعتی است. آسیاب برقی آسان توس شرق دارای دو خروجی برای مواد پودرشده، و چهار توری برای تعیین درجه خرد شدن مواد است. که امکان بلغور کردن و خروج آن از یک دریچه، و پودر کردن و خروج آن از دریچه دیگر را برای دستگاه فراهم کرده است.  آسیاب برقی آسان توس شرق قدرتی برابر با 900 وات دارد و دور موتور آن نیز 21 هزار است.
 • آسیاب عطاری آسان توس شرق مدل tc: آسیاب عطاری آسان توس شرق مدل tc با قدرت موتور 2500 وات و دور موتور 25000 دور در دقیقه در گروه آسیاب های صنعتی و پرکاربرد قرار گرقته است که توانایی بازدهی و پودر کردن 25 کیلوگرم کلیه مواد سفت و سخت در یک روز را دارد. بطور مثال توانایی آسیاب کردن 5 کیلوگرم گندم در 8 دقیقه را نیز دارد . از دستگاه آسیاب عطاری آسان توس شرق مدل tc به عنوان آسیاب ورودی خروجی نیز نام برده می شود ، بدین صورت که از قسمت بالای دستگاه آسیاب مواد مورد نظر وارد مخزن دستگاه شده و در آن قسمت عملیات خردایش و کوبش و پودر شدن انجام می شود و بعد از قسمت خروجی دستگاه آسیاب پودر شده متناسب با نیاز کاربران خارج شده و وارد کیسه جمع آوری مواد می شود و چون دیگر نیازی به باز کردن در آسیاب نیست .

 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رو میزی مدل 3000شرق: آسیاب استیل نمایندگی آسان توس شرق مدل 3000 آسیاب ایرانی و پرقدرتی است که مورد نیاز هر عطاری و مرکز بسته‌بندی ادویه و گیاهان دارویی و فروشگاه‌های مختلفی است. قدرت پودر کردن 25 کیلوگرم مواد مختلف در یک روز، آسیاب عطاری آسان توس شرق را در سطح حرفه‌ای مطرح ساخته و می‌توان گفت از آسیاب‌های صنعتی ایرانی و پرکاربرد است.  قدرت موتور دستگاه آسیاب رومیزی آسان توس شرق 1200 وات، و تعداد دور موتور آن 22 هزار است.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی رو میزی مدل 3000دوبل شرق: دستگاه آسیاب نمایندگی آسان توس شرق مدل 3000 دوبل از آسیاب‌های تولید شرکت آسان توس شرق است که نسبت به مدل‌های دیگر سطح کیفی بالاتری دارد و توانسته مشکل ایجاد غبار ناشی از پودر شدن و سروصدا را تا حدود زیادی حل کند.  توانایی خرد و پودر کردن 30 کیلوگرم مواد مختلف را در مدت یک روز دارد. آسیاب عطاری آسان توس شرق با قدرت موتور 1200 وات، و دور موتور 22 هزار به خوبی از عهده انجام حجم بالای کار برمی‌آید.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی ایستاده مدل 4500تکفاز: آسیاب برقی نمایندگی آسان توس شرق مدل 4500 تک فاز آسیابی مخصوص دانه‌های روغنی مانند کنجد و گردو، و دانه‌هایی مثل گندم و جو و جوز هندی، و مواد مختلف دیگر است. ساختار آسیاب برقی آسان توس شرق به صورت ایستاده است. این آسیاب برقی صنعتی بزرگ و قدرتمند طراحی شده و مخزن ورودی آسیاب گنجایش 40 کیلوگرم دانه‌های روغنی یا مواد مشابه را دارد تا به تدریج وارد آسیاب شده، خرد و پودر و آماده شود. دستگاه آسیاب آسان توس شرق روی پایه‌های محکمی قرار گرفته که شبیه صندلی است و برای حرکت دادن آسان آن نیز به چهار چرخ مجهز شده است.  قدرت موتور دستگاه 2200 وات، و دور موتور آن 4500 دور است.
 • دستگاه آسیاب برقی ورودی خروجی ایستاده مدل 4500سه فاز: آسیاب صنعتی آسان توس مدل 4500 سه فاز در ساختار ظاهری و قابلیت‌ها کاملا شبیه مدل تک فاز آن است، اما مناسب برق صنعتی و برای محیط‌های صنعتی تولید شده است.  چهار توری آسیاب دانه های روغنی آسان توس شرق که از 75 میکرون تا 1500 میکرون طراحی شده‌اند، امکان خرد کردن مواد را از اندازه بلغور تا پودری کامل به دستگاه می‌دهند.  قدرت موتور آسیاب صنعتی آسان توس شرق 2200 وات، و دور موتور آن 4500 دور است.

نمایندگی آسان توس شرق