نمایندگی توزین صدر به عنوان نمایندگی انحصاری توزین صدر ارائه دهنده کلیه محصولات شرکت توزین صدر می باشد. شرکت توزین صدر تولیدکننده و ارائه دهنده انواع سیستم های توزین (ترازو باسکول دیجیتال) و تجهیزات فروشگاهی (ترازوی لیبل پرینتر، صندوقهای مکانیزه فروش ، پرینتر و بارکدخوان ) از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را بر مبنای صنعت تولید بدون کارخانه با برند صاایران آغاز نمود و به مدت ۱۰سال تولید خود را براصل کیفیت طراحی شده شرکت صا ایران (تولید محصولات با کیفیت نظامی) بنا نهاد ، بنابراین کیفیت در محصولات گروه صنعتی صدر از ابتدا نهادینه گردید.

در سال ۱۳۸۸ پیرو دستورالعمل خصوصی سازی شرکت توزین صدر عضو گروه صنعتی صدر عملا به طور مستقل پای در عرضه ارائه محصولات توزین (ترازو وباسکول دیجیتال) گذاشت را از آن سال تا به امروز بالغ بر ۵۰ مدل محصول در رسته های مختلف (توزین فروشگاهی ، توزین صنعتی ، اتوماسیون ، صندوقهای مکانیزه فروش ، لودسل ، اندیکاتور و …..) برمبنای نیاز مصرف کنندگان و کارشناسی صورت گرفته ارائه نموده که با قدرت می توان گفت تمامی محصولات خانواده صدر به طور موفق وارد بازار شده اند. هم اکنون نمایندگی توزین صدر در عرصه فروش کلیه ترازوهای دیجیتال فروشگاهی در صدر می باشد.

 

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر

 

اکنون محصولات نمایندگی توزین صدر توانسته هم پای سایر محصولات خوشنام و قدیمی این صنف ترازوهای دیجیتال (پند و محک) با یک رقابت سالم سهمی مطلوب برای خود در بازار ایجاد نماید.

شرکت توزین صدر با همکاری برندهای معتبر جهانی و استفاده از تجربیات آنها مانند CAS ، Aclas ، ZEMIC ، MARSON ،KELI ، JADEVER و همچنین داشتن یکصد نمایندگی توزین صدر فعال فروش ترازو و تجهیزات فروشگاهی (TARAZIRAN.COM ، PASARGADTOWZIN.IR ، TOZIN KALA  ، SCALE.IR ،  SHARPIRAN و ZTZ.com) و داشتن استانداردهای ایران (ISO9000 (2008 تمامی تلاش خود را بر مبنای رضایت مصرف کنندگان معطوف نهاده است.

شایان ذکر می باشد که مدیران مجموعه توزین صدر با داشتن رویکرد فرایندی و برنامه ریزی استراتژی محور بر مبنای کیفیت و همچنین مطالعه و نیاز سنجی حقیقی از بازار و تلفیق آن با تفکر و عملکردی نوین و همچنین شناخت هوشمندانه فرصت های بازار در صدد می باشند که فراتر از بازار ایران را با هم اندیشی و هم دلی بدست آورند.

 

ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر

 نمایندگی توزین صدر و محصولات آن عبارتند از:

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل TPLUS40
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل TPLUS60

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل SADRA60
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل 7003

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA B35
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA B50

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA P35
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA P50

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA Pl35
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل VISTA Pl50

 

 

 

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل TSG
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل S10
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل S11
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل S12

 

 • صندوق فروشگاهی مدل POS SCALE
 • صندوق فروشگاهی مدل TOCH EJETON
 • صندوق فروشگاهی مدل TOCH EJETON

 

ویستا

 

نمایندگی توزین صدر، ترازوی دیجیتالی که در مدل ترازوی دیجیتال فروشگاهی تولید می گردد، ترازوی دیجیتال نمایندگی توزین صدر با تولید ترازوی بارکد زن ویستا با تولید بارکد واقعی نیاز فروشگاه را برای ارتباط ترازو با کامپیوتر را بر طرف نمود. ترازو دیجیتال نمایندگی توزین صدر با امکان تولید بارکد حقیقی و استاندارد که قابل رویت از طریق بارکد خوان و انتقال اطلاعات به کامپیوتر را دارد بهترین انتخاب برای ایجاد ارتباط ترازو با کامپیوتر و نرم افزار فروش را دارد.

گروه مهندسی توزین صدر تولیدات خود را در زمینه ترازو دیجیتال ، ترازوی لیبل پرینتر ، صندوق فروشگاهی و پوز اسکیل آغاز کرده است و توانسته جزء تولیدکنندگان برتر سیستم های توزین فروشگاهی باشد. ترازوی توزین صدر در بیش از 20 مدل با کارایی های مختلف بر مبنای نوع نیاز مصرف کنندگان تولید می شود و بدون شک می توان گفت گروه توزین صدر از موفق ترین تولیدکنندگان ترازو دیجیتال بوده است.

ترازو فروشگاهی ساده ، ترازو پرینتر دار و ترازوی لیبل زن از جمله تولیدات این کارخانه است که در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و پروتئینی و همچنین مراکز بسته بندی کاربرد دارد. ترازوی توزین صدر در تمامی مدل ها دارای ظاهر شکیل و زیبا می باشد که همین امر در کنار عملکرد بی نظیر آن ها تاثیر بسیاری در حسن انتخاب مشتری داشته است.

تمامی تولیدات کارخانه توزین صدر با نرم افزارهای فروشگاهی سازگار هستند و تجربه فروش حرفه ای برای کاربران به ارمغان می آورند. اگر قصد خرید ترازو برای فروشگاه زنجیره ای ، سوپرمارکت ، پروتئینی ، مراکز بسته بندی و … دارید محصولات گروه مهندسی صدر بهترین انتخاب برای کسب و کار شما خواهد بود.

دیجی اسکیل نمایندگی توزین صدر بهترین مشاور شما در زمینه ی خرید ترازو و تعمیر ترازو می باشد، جهت اطلاع از قیمت ترازو و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.