نمایندگی سبزیران مجری مستقیم عرضه کلیه محصولات سبزی خردکن سبزیران می باشد. شرکت سبزیران با مدریت آقای سیف الهی و سابقه ی درخشان بیش از 25 سال در تولید سبزی خردکن های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی به نامی آشنا برای منازل و آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها و هتل ها و صنایع مختلف، و واحدهای صنعتی کوچک به حساب می آید. می توان به اعتبار تنوع مدل ها و قابلیت ها، ادعا کرد که سبزیران حرفه ای ترین تولید کننده سبزی خردکن در ایران است.

اغلب مدل های سبزی خردکن سبزیران در نمایندگی سبزیران به صورت سطلی است و از توانایی های بسیار خوبی بهره می برد که از جمله می توان به استفاده از موتور موتوژن تبریز و دور موتور بسیار خوب، به کار بردن ورق استیل در ساخت بدنه دستگاه، بازدهی مناسب و سنگ تیزکن خودکار و داشتن چرخ اشاره کرد.

سوا از قوت های فنی سبزی خردکن سبزیران می توان به قیمت بسیار مناسب آن در نمایندگی سبزیران اشاره کرد که کاملا با بازار داخلی و جیب متقاضیان ایرانی مطابقت دارد.

سبزی خرد کن سبزیران یکی از پرفروش ترین سبزی خردکن های داخلی در نمایندگی سبزیران شمرده می شود. تجربه دراز مدت در ساخت سبزی خردکن و بهره گرفتن از امکاناتی که دست آویز ارتقای کاربری ها و کارآمدی های دستگاه می شود، دلیل محبوبیت این دستگاه صنعتی در نمایندگی سبزیران شده است. سبزی خرد کن سبزیران یکی از بهترین و باکیفیت ترین نمونه های دستگاه سبزی خردکن در کشور است.

این سبزی خردکن با داشتن بیش از 12 مدل از انواع سبزی خردکن در دسته های خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی و در قالب سطلی، در نمایندگی سبزیران به متقاضیانش عرضه می شود. کیفیت و کارایی دو عنصری است که خرید سبزی خردکن سبزیران را از نمایندگی سبزیران توجیه می کند.

 

نمایندگی سبزیران و محصولات آن عبارتند از:

 

نمایندگی سبزیران

 

 سبزی خردکن خانگی نمایندگی سبزیران

 

 • سبزی خردکن سبزیران 1 کیلویی مدل 205 خزر : سبزی خردکن سبزیران 1 کیلویی مدل 205 خزر کوچکترین سبزی خردکن در نمایندگی سبزیران است و مصرف خانگی دارد. به همین خاطر چرخ از دستگاه حذف شده است و پایه هایی پلاستیکی جای آن را گرفته است. به این دسته از سبزی خردکن ها به دلیل ساختار ظاهری شان، سطلی هم گفته می شود. سبزی خردکن 205 خزر از مخزنی ساخته شده از استیل ضدزنگ تهیه شده که 20 سانتیمتر ارتفاع دارد و قطر دهانه آن 22 سانتیمتر عنوان شده است.

 

نمایندگی سبزیران

 

 • سبزی خردکن سبزیران 2 کیلویی مدل 305 مرجان : سبزی خردکن 2 کیلویی سبزیران مدل 305 مرجان نمونه دیگری از سبزی خردکن های خانگی در نمایندگی سبزیران به حساب می آید، که به دلیل استفاده از آلیاژ استیل در ساخت مخزن و تیغه، عمر مفید بسیار بالایی دارند. این دستگاه کوچک، با قیمتی مساعد و داشتن ضمانت یک ساله عرضه شده است و نمونه ای مطلوب برای کسب و کارهای کوچک و خانگی شمرده می شود.

 

 • سبزی خردکن 2 کیلوگرم سبزیران مدل 330 دولوکس : سبزی خردکن 2 کیلویی سبزیران مدل 330 دولوکس از نظر جزییات همانند مدل مرجان است. با این تفاوت که موتور این مدل توانایی حرکت در دو جهت را دارد. امکان چرخش تیغه در دو جهت، مزیت بزرگی برای 330 دولوکس در نمایندگی سبزیران است. این عملکرد یقینا خرد شدن بهتر سبزی ها را در پی خواهد داشت.

 

 • سبزی خرد کن 3 کیلوگرم سبزیران مدل 405 مهتاب : سبزی خردکن 3 کیلویی سبزیران مدل 405 مهتاب یک سبزی خردکن خانگی نمایندگی سبزیران است. بدنه ای ساخته شده از استیل دارد و به عنوان دستگاهی چند کاره معرفی شده است. باید انتظار داشت که یک دستگاه سبزی خردکن، سبزیجات را خرد کند. اما بنا بر نوع طراحی می تواند کارایی های دیگری هم داشته باشد. بنابراین باید همین ویژگی سبزی خردکن 3 کیلویی سبزیران مدل 405 مهتاب را مزیت به حساب آورد. قدرت موتور این مدل 250 وات است که برابر با 0.33 اسب بخار است.

 

سبزی خردکن نیمه صنعتی نمایندگی سبزیران

 

 • سبزی خرد کن 4 کیلوگرم سبزیران مدل 3000 عقاب : سبزی خرد کن 4 کیلویی سبزیران مدل 3000 عقاب جزو دسته سبزی خردکن های نیمه صنعتی نمایندگی سبزیران مطرح شده است. شرکت سبزیران با تولید متنوع سبزی خردکن هایی با ظرفیت های گوناگون و نزدیک به هم، سعی در اغنای سلیقه خریدار از مراجعه به محصولات دیگر شرکت ها داشته است. سبزی خردکن سبزیران مدل 3000 عقاب مخزنی 4 کیلوگرمی دارد که از استیل ضدزنگ ساخته شده است. استیل آلیاژی محکم است که علاوه بر استحکام رعایت کننده موارد بهداشتی برای دستگاه خواهد بود. سبزی خرد کن 3000 عقاب 14.5 کیلوگرم وزن دارد.

 

 • سبزی خرد کن 5 کیلوگرم سبزیران مدل 750 مارال : سبزی خرد کن 5 کیلویی سبزیران مدل 750 مارال یکی از انواع نیمه صنعتی سبزی خردکن های نمایندگی سبزیران است. این سبزی خردکن  که ایستاده یا سطلی خوانده می شود، تماما از استیل نگیر (غیرمغناطیسی) ساخته شده است. ارتفاع کلی سبزی خردکن سبزیران به 80 سانتیمتر می رسد و دهانه مخزن اصلی اش 30 سانتیمتر است. ظرفیت مخزن 5 کیلوگرم است و با این مقدار می تواند در هر ساعت 50 کیلوگرم سبزی را خرد کند.

 

نمایندگی سبزیران

 

 • سبزی خردکن 5 کیلویی سبزیران مدل 909 کاسپین : سبزی خرد کن 5 کیلویی سبزیران مدل 909 کاسپین یک سبزی خرد کن نیمه صنعتی سطلی نمایندگی سبزیران است. با ارتفاع 80 سانتیمتر و وزن 30 کیلوگرم، یکی از تولیدات خوب و کارآمد داخلی به شمار می آید. برای اینکه تبدیل به سبزی خردکنی ایده آل برای بازار ایران شود، از مواد و قطعات مرغوبی استفاده کرده است. در عین حال از قیمت بسیار مناسبی هم برخوردار است که با استطاعت متقاضیان و خریداران ایرانی جور در می آید.

 

 • سبزی خردکن 5 کیلوگرم سبزیران مدل 950 فوکو : این دستگاه نیز از مشخصاتی مشابه دو مدل دیگر یعنی مارال و کاسپین بهره برده است. تنها تفاوت این مدل طراحی ویژه و ضدآب آن است که مخصوص خرد کردن گوجه و غوره و انگور انجام شده است. برای این طراحی در سبزی خرد کن 950 فوکو، از کاسه نمدهای فوق العاده ای استفاده شده است. مشخصات کلی دستگاه در نمایندگی سبزیران به این شرح است: وزن دستگاه همچنان 30 کیلوگرم باقی مانده است و ارتفاع آن نیز 80 سانتی متر است. چهار چرخ توپی و گرد زیر دستگاه تعبیه شده تا جابجا کردنش به آسانی انجام شود. بدنه از استیل نگیر یا غیرمغناطیسی و تیغه که خارجی از استیل ضدزنگ ساخته شده است.

 

سبزی خردکن صنعتی نمایندگی سبزیران

 

 • سبزی خرد کن 7 کیلوگرم سبزیران مدل 2500 آریان : سبزی خردکن 7 کیلویی سبزیران مدل 2500 آریان دستگاهی صنعتی در نمایندگی سبزیران به شمار می رود. به دلیل حجم مخزن بیشتر، می تواند برای مشاغل بزرگتری کارآمد باشد. هتل ها و غذاخوری ها و مطبخ ها و آشپزخانه های صنعتی، جاهایی هستند که سبزی خرد کن 7 کیلویی سبزیران مدل 2500 آریان برطرف کننده نیاز آنها خواهد بود.

 

 • سبزی خرد کن 10 کیلوگرم سبزیران مدل 4500 اتم : سبزی خردکن 10 کیلویی سبزایران تحت مدل اتم و با کد 4500 به بازار عرضه شده است. از اصلی ترین مشخصات سبزی خردکن 10 کیلویی سبزایران اتم 4500 می توان به موتور 2 اسب آن اشاره کرد. در حال حاضر شرکت سبزایران در ایران پیشگام در تولید و عرضه انواع سبزی خردکن است. سبزی خردکن سبز ایران مدل اتم 4500 از دستگاه های باکیفیت و کاربردی ساخت نمایندگی سبزیران که از دسته سطحی به حساب می آید. بدنه سبزی خردکن اتم 4500 از استیل ضد زنگ با دوام ساخته شده که علاوه بر استحکام زیاد، ظاهر شکیل و زیبایی به دستگاه می بخشد.

 

10 کیلویی سبزی خردکن

 

 • سبزی خرد کن 30 کیلوگرم سبزیران مدل 6500 مایاک : بزرگترین سبزی خردکن نمایندگی سبزیران است. در ظاهر کشیده تر شده است و حجم مخزن افزایش پیدا کرده است. آلیاژ به کار رفته در مخزن سبزی خردکن صنعتی سبزیران مدل 6500 مایاک استیل ضدزنگ یا نگیر است. ضخامت استیل این بخش از دستگاه 5 میلیمتر برآورد شده است. استیل بودن مخزن در رعایت شدن موارد بهداشتی تاثیر فراوانی دارد. روی بدنه پایینی و روی مخزن سبزی خردکن دستگیره تعبیه شده است؛ که با توجه به چرخدار بودن دستگاه، جابجایی و حرکت دادنش آسان خواهد بود.

 

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نمایندگی سبزیران عرضه سبزی خردکن سبزیران را با بهترین قیمت انجام می دهد. خرید از دیجی اسکیل، ضامن صرفه جویی در هزینه و زمان شما مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات سبزیران دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

دیجی اسکیل