نمایندگی پند مجموعه فعال در استان تهران و استان البرز می باشد. شرکت پند در سال ۱۳۷۰ با هدف فعالیت درزمینه سیستمهای توزین الکترونیکی و دیجیتال تاسیس گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران، توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید. تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره بزرگترین مجموعه‌های صنعتی در صنعت توزین کشور قرار داده است.

 

نمایندگی پند

 

نمایندگی پند با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات پیوسته سعی در تولید دقیق‌ترین سیستم‌های توزین داشته است و در این راستا با هدف تولید تخصصی اقدام به تفکیک فعالیتهای تولیدی خود بر حسب کاربرد محصولات نمود. مجموعه بزرگ پرسنل و متخصصین در گروه صنعتی پند بر حسب فعالیت های تخصصی و تولیدی خود در سازمان‌های مستقلی مدیریت می شوند.

این استقلال سازمان‌ها در نمایندگی پند باعث شده که هر مجموعه فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت‌های تحقیقاتی و تولیدی مربوط را متمرکز کرده و مهم‌تر از همه بتواند از نزدیک و بطور مستمر با مشتریان و کاربران محصولات خود ارتباط داشته باشد.

شرکت ترازوی پند از فناوری‌های به روز در ترازوهای خود به بهترین شکل استفاده می‌کند. برای مثال در آخرین ترازوی تولید شده این شرکت یعنی PX 6500 شاهد رابط‌ های کاربری مختلفی هستیم که امکان اتصال ترازو را به کامپیوتر و بارکدخوان و کارت‌خوان و کشوی پول میسر می‌کند. قابلیت‌هایی همچون داشتن پورت USB و امکان انتقال اطلاعات، همچنین چاپ بارکد و برچسب (لیبل) را نیز باید به مزایای آخرین ترازوی تولید شده در شرکت پند افزود. که به آسانی قابل تهیه از نمایندگی پند می باشند.

 

7500 PW22

در طراحی، نمایندگی پند از پیشروان حوزه توزین به شمار می‌رود. چنانچه به تغییر جای کیبورد در برخی ترازوهای فروشگاهی و علمک‌دار این شرکت توجه کنیم که کیبورد روی علمک قرار گرفته است، به خلاقیت سازندگان در محفوظ داشتن صفحه کلید از آسیب آب در مکان‌هایی مانند میادین میوه‌ و تره‌بار پی خواهیم برد.

در ابعاد کیفی، ترازوهای نمایندگی پند از برترین‌ها به شمار می‌آیند. در بعد خدمات فنی و تعمیر، پند از پیگیرترین شرکت‌ها نام برده می‌شود. و در نهایت در ابعاد قیمت، یکی از با صرفه‌ترین ترازوهای فروشگاهی تولید شده در داخل کشور، تولید شده در شرکت پند است. مجموعه این مزایا و محاسن، سبب شده است تا طی مدت نزدیک به 30 سال، این شرکت همچنان از نمونه‌های قابل اطمینان در عرصه توزین و ترازو نام بگیرد.

 

نمایندگی پند و محصولات آن عبارتند از:

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX3000-30PUT
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX6000-30S1
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-30P1
 • ترازوی پند فروشگاهی 50 کیلویی مدل PX-7500 P1
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-30W
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-50W
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-50V3

 

 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-150PJ
 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-300PJ
 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-500PJ

 

 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-1TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-2TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-3TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-5TPJ

 

 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-1T-Z-PJ

 

با نمایندگی پند در تماس باشید، بهترین مشاوره را به شما می‌دهیم.

 

6500 PW28همواره یکی از آسان‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ های خرید، خرید از نمایندگی‌ها و عاملین فروش است. مکان‌هایی که مجموعه محصولات شرکتی خاص را ارائه می‌کنند و خرید از آنها دو شاخص راحتی و اطمینان را توامان دارد. این توضیح ماهیت فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی پند را شرح می‌دهد. نمایندگی پند به طور خاص محصولات شرکت صنایع پند، یعنی ترازو و باسکول و دیگر تولیدات این شرکت ایرانی را عرضه می‌کند.

یافتن تمامی محصولات یک شرکت در یک مکان (چه حقیقی و چه مجازی) برای خریداران اقلام و اجناس مختلف خشنود کننده است و علاوه بر دسترسی آسان، امکان پیگیری‌های پس از خرید و ایجاد اعتمادی دو سویه را نیز فراهم می‌کند. نمایندگی پند با دریافت مجوزهای مرتبط با کسب و کارهای اینترنتی و ایفای نقش عامل فروش شرکت صنایع پند، فعالیت‌ خود را برای عرضه گسترده تولیدات پند با بهترین قیمت و در کمال صحت و سلامت، به سرتاسر ایران آغاز کرده است، و امیداور است در به فروش رفتن تولیدات شرکتی ایرانی سهمی کوچک داشته باشد و حمایت هر چند اندکی از صنایع تولیدی داخل داشته باشد.

انتخاب محصول متناسب با نیازهای شما کار بسیار آسانی می‌باشد اگر از بهترین‌ها مشاوره دریافت نمایید. تنها کافیست با شماره‌های ما تماس بگیرید، دیجی اسکیل نمایتدگی پند در سراسر ایران به شما نزدیک است.

 

دیجی اسکیل