نمایندگی پند مجموعه فعال در استان تهران و استان البرز می باشد . شرکت پند در سال ۱۳۷۰ با هدف فعالیت درزمینه سیستم های توزین الکترونیکی و دیجیتال تاسیس گردید . اولین ترازوی دیجیتال در ایران ، توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید . تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی ، تجاری ، ورزشی ، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص ، این گروه صنعتی را در زمره بزرگترین مجموعه‌ های صنعتی در صنعت توزین کشور قرار داده است .

نمایندگی پند

معرفی نمایندگی پند :

نمایندگی پند

نمایندگی پند با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات پیوسته سعی در تولید دقیق‌ ترین سیستم‌ های توزین داشته است و در این راستا با هدف تولید تخصصی اقدام به تفکیک فعالیت های تولیدی خود بر حسب کاربرد محصولات نمود . مجموعه بزرگ پرسنل و متخصصین در گروه صنعتی پند بر حسب فعالیت های تخصصی و تولیدی خود در سازمان‌های مستقلی مدیریت می شوند .

این استقلال سازمان‌ها در نمایندگی پند باعث شده که هر مجموعه فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت‌های تحقیقاتی و تولیدی مربوط را متمرکز کرده و مهم‌تر از همه بتواند از نزدیک و بطور مستمر با مشتریان و کاربران محصولات خود ارتباط داشته باشد.

شرکت ترازوی پند از فناوری‌ های بروز در ترازوهای خود به بهترین شکل استفاده می‌کند . برای مثال در آخرین ترازوی تولید شده این شرکت یعنی PX 6500 شاهد رابط‌ های کاربری مختلفی هستیم که امکان اتصال ترازو را به کامپیوتر و بارکد خوان و کارت‌ خوان و کشوی پول میسر می‌کند . قابلیت‌ هایی همچون داشتن پورت USB و امکان انتقال اطلاعات ، همچنین چاپ بارکد و برچسب (لیبل) را نیز باید به مزایای آخرین ترازوی تولید شده در شرکت پند افزود که به آسانی قابل تهیه از سایت دیجی اسکیل نمایندگی پند می باشند .

مزیت ترازوهای نمایندگی پند :

نمایندگی پند

در طراحی ، شرکت پند از پیشروان حوزه توزین به شمار می‌رود . چنانچه به تغییر جای کیبورد در برخی ترازوهای فروشگاهی و علمکدار این شرکت توجه کنیم که کیبورد روی علمک قرار گرفته است ، به خلاقیت سازندگان در محفوظ داشتن صفحه کلید از آسیب آب در مکان‌ هایی مانند میادین میوه‌ و تره‌بار پی خواهیم برد .

در ابعاد کیفی ، ترازوهای نمایندگی پند از برترین‌ها به شمار می‌آیند . در بعد خدمات فنی و تعمیر ، پند از پیگیرترین شرکت‌ها نام برده می‌شود و در نهایت در ابعاد قیمت ، یکی از با صرفه‌ ترین ترازوهای فروشگاهی تولید شده در داخل کشور ، تولید شده در شرکت پند است . مجموعه این مزایا و محاسن ، سبب شده است تا طی مدت نزدیک به 30 سال ، این شرکت هم چنان از نمونه‌ های قابل اطمینان در عرصه توزین و ترازو نام بگیرد .

محصولات نمایندگی پند عبارتند از :

نمایندگی پند

 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX3000-30PUT
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX6000-30S1
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-30P1
 • ترازوی پند فروشگاهی 50 کیلویی مدل PX-7500 P1
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-30W
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-50W
 • ترازوی دیجیتال فروشگاهی مدل PX7500-50V3
 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-150PJ
 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-300PJ
 • باسکولت دیجیتال مدل PX9000-500PJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-1TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-2TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-3TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-5TPJ
 • باسکول دیجیتال صنعتی مدل PX9800G-1T-Z-PJ

کاربران گرامی دیجی اسکیل همواره می توانند با نمایندگی پند در تماس باشند تا کارشناسان مجرب و متخصص دیجی اسکیل نمایندگی پند بهترین مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار دهند .

خرید ترازو فروشگاهی پند از نمایندگی پند :

نمایندگی پند

همواره یکی از آسان‌ ترین و مطمئن‌ ترین راه‌ های خرید ، خرید از نمایندگی‌ ها و عاملین فروش شرکت پند است . مکان‌ هایی که مجموعه محصولات شرکتی خاص را ارائه می‌کنند و خرید از آن ها دو شاخص راحتی و اطمینان را با هم دارد . این توضیح ماهیت فروشگاه دیجی اسکیل نمایندگی پند را شرح می‌دهد . نمایندگی پند به طور خاص محصولات شرکت صنایع پند ، یعنی ترازو و باسکول و دیگر تولیدات این شرکت ایرانی را عرضه می‌کند .

خرید محصولات نمایندگی پند از دیجی اسکیل :

نمایندگی پند

یافتن تمامی محصولات یک شرکت در یک مکان (چه حقیقی و چه مجازی) برای خریداران اقلام و اجناس مختلف خشنود کننده است و علاوه بر دسترسی آسان ، امکان پیگیری‌ های پس از خرید و ایجاد اعتمادی دو سویه را نیز فراهم می‌کند . نمایندگی پند با دریافت مجوزهای مرتبط با کسب و کارهای اینترنتی و ایفای نقش عامل فروش شرکت صنایع پند ، فعالیت‌ خود را برای عرضه گسترده تولیدات پند با بهترین قیمت و در کمال صحت و سلامت ، به سرتاسر ایران آغاز کرده است و امیداور است در به فروش رفتن تولیدات شرکتی ایرانی سهمی کوچک داشته باشد و حمایت هر چند اندکی از صنایع تولیدی داخل داشته باشد .

انتخاب محصول متناسب با نیازهای شما کار بسیار آسانی می‌باشد اگر از بهترین‌ ها مشاوره دریافت نمایید . تنها کافیست با شماره‌های ما تماس بگیرید ، دیجی اسکیل نمایندگی پند در سراسر ایران به شما نزدیک است .

نمایندگی پند