مقالات

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی در دیجی اسکیل معتبرترین سایت تجهیزات فروشگاهی جهت سهولت انتخاب نوع ترازو دیجیتال فروشگاهی و آشنایی کامل و بدست آوردن اطلاعات جامع تر از کلیه ترازوها انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی را در سایت خود بارگذاری کرده و به معرفی ترازوها پرداخته است تا در بازار خرید ترازوی دیجیتال کمک شایانی به انتخاب و خرید ترازو دیجیتال فروشگاهی متناسب با شغل و نیاز کاربران خود داشته باشد.

 

ترازو وسیله ای جهت انجام امر توزین از دیرباز مورد استفاده انسان بوده و به تدریج و با پیشرفت تکنولوژی و علم و فن آوری تغییرات چشمگیری در آن بوجود آمده است که منجر به سهولت استفاده از انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی شده است.

 

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی به چند نوع تقسیم می شوند ، ترازو دیجیتالی دارای علمک (ستون) ، ترازو دیجیتالی بدون علمک ، ترازو دیجیتالی پرینتردار (فاکتور زن) ، ترازو دیجیتالی بدون پرینتر ، ترازو دیجیتالی لیبل پرینتر که با توجه به مشاغل و نوع استفاده برای کاربران قابل انتخاب می باشند.

 

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی

 

به طور مثال: ترازوی لیبل پرینتر توزین صدر ، ترازوی سیم کارتی رادین ، ترازوی محک 15000 پلاس و غیره …

 

شاید نتوان سوپرمارکت یا فروشگاهی را یافت که یک ترازوی فروشگاهی دیجیتالی در آن وجود نداشته باشد. امروزه ترازوی فروشگاهی چنان به فرایند خرید و فروش کوچکترین سوپرمارکت ها نیز پیچیده است که حذف کردن آن گویا ناممکن است. انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی، در انواع و اقسام شکل ها و با قابلیت ها و فناوری‌های گوناگون، امروزه بدل به مهمترین بخش در فرایند خرید و فروش در فروشگاه‌ها شده است.

 

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی مناسب برای مشاغلی است که از تنوع محصولات بالایی برخوردار هستند و سرعت توزن و ظرفیت توزین برای آن دسته از بسیار مهم است مانند سوپرمارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، میوه فروشی ها ، قنادی ها و فروشگاه های آجیل و حبوبات و غیره ، در اینجا به توضیح ویژگی های بارز انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی می پردازیم.

 

ترازوی فروشگاهی در حالت کلی به دو دسته علمک دار و بدون علمک تقسیم می شود. در گام های بعدی می توان آنها را به پرینتر دار و بدون پرینتر یا بارکد زن و لیبل پرینتر تقسیم بندی کرد.

 

قابلیت های انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی

 

1- قابلیت حافظه مستقیم و غیر مستقیم : که این مورد بسیار پرکاربرد می باشد یعنی امکان ثبت اقلام مختلف و کلیه محصولات موجود در فروشگاه برای کاربران را فراهم می سازد که تعداد حافظه ها در هر مدل ترازو دیجیتال فروشگاهی با هم متفاوت است.

 

2- قابلیت محاسبه قیمت : یعنی کاربران می توانند قیمت هر نوع محصول و کالای خود را در حافظه ثبت کنندو هنگام توزین فرایند توزین و محاسبه قیمت با هم انجام شود.

 

3- قابلیت حافظه مشتری : به این صورت که شما با معرفی یک مشتری به ترازو و توزین اجناس مختلف همان مشتری ، می توانید تمام قیمت های محاسبه شده توسط ترازو را برای آن مشتری ثبت کنید و در نهایت قیمت نهایی تمام اجناس خریداری شده توسط او را به صورت یکجا ملاحظه نمایید ، مزیت این مدل ترازوی دیجیتال سرعت دادن به فرایند توزین و محاسبه اجناس بدون پایین آمدن دقت در این فرایند است.

 

4- قابلیت پرینتر (فاکتور زن) : قابلیت امکان صدور فاکتور فروش (که شامل مجموع قیمت و وزن و نام کالاهای خریداری شده و اسم و آدرس و شماره تلفن فروشگاه می باشد)  برای کاربران را فراهم کرده و در گرازش گیری روزانه و ماهانه و سالانه نقش اساسی دارد.

 

انواع ترازوهای دیجیتالی فروشگاهی در انواع متفاوتی طراحی و تولید می شوند و البته ترازوهای دیجیتالی که برای فروشگاه های بزرگ طراحی می شود امکانات ویژه ای به آن ها اضافه می شود مانند حافظه کل مبادلات انجام شده توسط ترازو  که فروشگاه می تواند در پایان زمان فعالیت خود در روز از میزان حجم مبادله شده توسط آن ترازو و همچنین میزان پول مبادله شده.

 

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی چیست؟

 

عبارت انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی ماهیت خود را در خود دارد. ترازویی که برای هر کسب و کار فروشگاهی طراحی و تولید شده باشد را ترازوی فروشگاهی می نامند. ترازوهای فروشگاهی مشخصه ها و قابلیت ها و فناوری های بسیاری را طلب می کنند که به نسبت پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه ها و ابزارهای دیگر موثر در فرایند فروش، آنها نیز گسترش می یابند و پیشرفت می کنند. ترازوی فروشگاهی در دنیای امروز نمادی از معامله کردن و کسب و کار است.

 

انواع ترازوهای دیجیتال فروشگاهی

 

خرید اینترنتی ترازو باسکول همواره مورد نیاز مشاغل مختلف می باشد. ترازو و باسکول ابزار دقیق اندازه گیری می باشند که امروزه در مفهوم بسیار گسترده در حال تولید و پیشرفت هستند، تکنولوژی در خدمت انسان است تا توقع و نیاز های انسان را با کمترین هزینه و سود دهی بالا به نتیجه برساند.

 

حال اینکه در صنعت ترازو و باسکول این توقع در حد رضایت بخشی تامین گردیده است، امروزه در زمینه های گوناگون و بر اساس نیاز ترازو هایی در حال تولید و عرضه هستند که مطابق با خواست و توقع کاربر بوده و موجب دریافت نتیجه ی دلخواه در بازار خرید اینترنتی ترازو باسکول می گردد.

بازگشت به لیست