روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل یکی از مهم ترین مراحل خرید از این فروشگاه اینترنتی می باشد. وب سایت رسمی دیجی اسکیل معتقد است که: پرداخت آسان هزینه کالا، روش مطمعن ارسال کالا و در کل امنیت، سرعت و راحت بودن پرداخت یک کسب و کار اینترنتی می‌ تواند به راحتی سبب افزایش رضایت مشتریان و افزایش فروش شود، در همین راستا در این بلاگ انواع روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751 را بررسی می‌کنیم.

انواع روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل :

روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل 66029751-021

روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل معمولا به دو صورت اینترنتی و پرداخت در محل انجام می‌ شود و فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل با توجه به نوع محصولات و خدمات ارائه شده خود هر دو روش را در اختیار مشتریان خود قرار می‌ دهند، که در ادامه این برگه به روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل می پردازیم.

پرداخت اینترنتی | روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل

روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل 66029751-021

پرداخت اینترنتی حین سفارش کالا و پیش از تحویل سفارش به صورت اینترنتی به دو روش زیر قابل انجام است.

درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد : درگاه پرداخت اینترنتی روشی راحت، امن و مطمئن برای دریافت پرداخت‌ های مشتریان است. درگاه های پرداخت اینترنتی به راحتی به سایت متصل می‌ شوند و پس از ثبت سفارش مشتریان، با انتقال آنها به صفحه پرداخت، عملیات پرداخت به راحتی انجام می‌ شود.

کارت به کارت : برخی از فروشگاه های اینترنتی که به درگاه پرداخت اینترنتی دسترسی ندارند و امکان پرداخت در محل را نیز برای مشتریان خود فراهم نکرده اند می‌ توانند شماره کارت خود را در اختیار مشتریان قرار دهند. فروشگاه های اینستاگرامی و یا فروشگاه هایی که به دلایل مختلف امکان استفاده از روش بالا را ندارند برای دریافت پرداخت مشتریان می‌ توانند از کارت به کارت استفاده کنند.

پرداخت در محل | روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل

روش های پرداخت فروشگاه دیجی اسکیل 66029751-021

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل علاوه بر امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانک پاسارگاد و کارت به کارت، امکان پرداخت در محل هنگام تحویل کالا را نیز برای مشتریان خود فراهم آورده است که به دو روش زیر قابل انجام است.

پرداخت نقدی : یکی از انواع روش های پرداخت فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل پرداخت نقدی در هنگام تحویل گرفتن کالا است، منتها فقط برای ساکنین تهران این روش پرداخت انجام می شود.

دستگاه کارتخوان : روش توصیه شده برای دریافت پرداخت مشتریان در هنگام تحویل کالا استفاده از دستگاه های کارتخوان پرداخت در محل است، که این مورد هم برای ساکنین تهران میسر است.